LIELI ZĪMOLI LIELIEM CILVĒKIEM!

Vīriešu kolekcija BiG!:

! trikotāža Pierre Cardin, Monte Carlo, Redfield
! mēteļi, lietusmēteļi Jupiter, Pierre Cardin
! jakas, vējjakas Jupiter, Pierre Cardin, Redpoint, Сabano
! džinsi, ikdienišķas (casual) bikses Pionier sportive, Pierre Cardin
! ikdienišķie (casual) krekli, polo krekli Monte Carlo, Pierre Cardin,  Jupiter, Redfield
! klasiskie (casual) krekli Jupiter, Pierre Cardin, PureEternaHatico
! ikdienišķas (casual) žaketes Digel, Voronin
! sporta apģērbi Ahorn Sport
! veļa, halāti Сесеba,
! peldbikses Elemar
! ādas siksnas Lindenmann
Verpass

Vācu zīmola Verpass apģērbi tiek ražoti Vācijā. Fabrika specializējas lielo izmēru apģērbu ražošanā divos virzienos: klasikais un sportiskais stils jaunām un vidēja vecuma sievietēm.
Preču klāsts pilnībā atbilst modes tendencēm un tiek piedāvāts diezgan plašs sortiments: mēteļi, kostīmi ( pārsvarā bikšu kostīmi), džemperi un puloveri, blūzes, ērtas bikses un oriģināli svārki.Verpass zīmola kolekcija ir ļoti pieprasīta un gūst lielus panākumus, pateicoties kompleksajam sortimentam, kas ļauj sievietei iegādāties apģērbu gan darbam, gan arī atpūtai un svinīgiem brīžiem.
Stāsts: uzņēmums tiek izveidots 1994. gadā.
Izmēri: tiek piedāvāts apģērbs līdz pat 56. izmēram.
Kvalitāte: daudzie piegriezuma un lekālu izmantošanas noslēpumi, kuri ņem vērā visas pievilcīgo sievišķīgi apaļīgo formu noslēpumus, nodrošina to, ka apģērbs lieliski pieguļ augumam; pastāv rūpīga kvalitātes kontrole, kā arī tiek pievērsta pastiprināta uzmanība pat vissīkākajām detaļām; tiek izmantoti pa-zīstamu Eiropas ražotāju dabīgi un augsto tehnoloģiju sintētiskie materiāli.

Lasiet vēl: Verpass

Maxima

Maxima uzņēmuma produkcija tiek ražota Vācijā, Verpass fabrikā. Šie apģērbi neatpaliek no Verpass zīmola apģērbiem nedz kvalitātes, nedz arī fasonu, stilu un krāsu gammas aktualitātes ziņā. Kolekcijai raksturīgs jauniešu stila virziens. Preču zīme specializējas sekojošu apģērbu ražošanā: bikses, bridži, kapri bikses, džinsa bikses, svārki, bikšu un svārku kostīmi, blūzes, T-krekli, žaketes, vējjakas.
Izmēri: tiek piedāvāts apģērbs līdz pat 56. izmēram.
Kvalitāte: preču zīme Maxima ir firmas Verpass apakšgrupa, kas nozīmē to, ka sieviešu apģērba ražošanai tiek izmantoti līdzīgi materiāli, audumi, piegriešanas tehnoloģijas.

Lasiet vēl: Maxima

Ahorn Sport

Ahorn Sport – vācu sporta apģērbu ražotājuzņēmums ar senām tradīcijām. Sporta apģērbi paredzēti gan profesionāļiem, gan arī tiem klientiem, kuriem sportošana ir tikai hobijs. Uzņēmuma produkcija tiek ražota no vislabākajiem materiāliem, kas savukārt pircējiem garantē absolūtu komfortu šo apģērbu valkāšanas laikā, kā arī tie ir ļoti vienkārši kopjami.
Stāsts: uzņēmums dibināts 1876. gadā.
Izmēri: tiek piedāvāts apģērbs līdz pat izmēram 10 XL.
Kvalitāte: runājot par kvalitāti, tad tā ir visaugstākā, tas pat ir ierakstīts uzņēmuma filozofijā un tiek uzskatīts par absolūti neatņemamu sporta apģērbu īpašību.

Lasiet vēl: Ahorn Sport

Brand

Sākotnēji vācu uzņēmums Brand nodarbojās ar sieviešu mēteļu, vējjaku un kostīmu ražošanu. Taču vēlāk viņi mainīja savu darbības virzienu un sāka ražot liela izmēra bikses. Pateicoties šim solim, uzņēmums sāka gūt ilgi gaidītos panākumus. Zīmola dizaineriem izdevās radīt bikses, kuras ideāli piegulēja sieviešu augumam. Vēlāk bikšu kolekciju papildināja žaketes, svārki, blūzes un izstrādājumi no trikotāžas.
Šodien Brand ir viens no labākajiem sieviešu lielo izmēru apģērbu ražotājiem Eiropā.
Stāsts: kompānija tika nodibināta 1955.gadā.
Izmēri: tiek piedāvāts apģērbs līdz pat 60. izmēram.
Kvalitāte: zīmola dizaineri veiksmīgi sakombinējuši jaunākās modes tendences ar augstas kvalitātes piegriezumiem un audumiem, pateicoties kam, apģērbs lieliski pieguļ augumam. Tas ir lielisks cenas un kvalitātes samērs.

Lasiet vēl: Brand

Doris Streich

Vācu zīmola Doris Streich dizaineri veido savas kolekcijas sievietēm, kuras ciena augstu kvalitāti, sievišķību un komfortu gan lietišķā, gan ikdienas, gan arī svētku apģērbā.
Šī zīmola sortiments katru sezonu pārsteidz pircējus ar savu daudzveidību: žaketes un svārki, vieglas vējjakas, kleitas un trikotāžas izstrādājumi, blūzes un topi ar moderniem zīmējumiem. Liela uzmanība tiek veltīta modeļu dekoratīvajai apstrādei: interesantas aizdares un pogas, sprādzes uz jostām, daudzveidīgi izšuvumi un brīvi izkaisīti raksti.
Izmēri: tiek piedāvāts apģērbs līdz pat 60. izmēram
Kvalitāte: uzņēmums jau daudzus gadus veiksmīgi darbojas lielo izmēru tirgū, jo visi apģērbi lieliski pieguļ augumam, šūšanas procesā tiek pielietotas pareizas tehnoloģijas, kā arī apģērbiem tiek izmantoti modernu krāsu salikumu audumi (dabīgie, mākslīgie un inovatīvās sintētisko audumu šķiedras, kurām, pateicoties mūsdienu apstrādes tehnoloģijām, piemīt līdzīgas dabīgo un sintētisko audumu šķiedru īpa-šības).
Ņemot vērā visas augstāk minētās priekšrocības, Doris Streich zīmola apģērbi atrodas vidējā cenu segmentā un ir nopērkami par diezgan pieņemamām cenām.

Lasiet vēl: Doris Streich

MONA LISA

Apģērbi MONA LISA BY INTERCHIC paredzēti galvenokārt vidēja vecuma lietišķām sievietēm.
Augstas kvalitātes vācu zīmols Mona Lisa orientēts uz gatavā sieviešu vidējo un lielo izmēru apģērba tirgu. Apģērbu kolekcijas izstrādātas un iedalītas elegantajā klasikā, ekskluzīvajā līnijā un casual līnijā. Sabalansētas un kombinētas apģērbu līnijas – tas ir īpaši piemeklētas krāsas, individualitāte un nevēlēšanās būt atkarīgai no vecuma un apģērba izmēra.
Sortiments ir ļoti plašs: blūzes, kostīmu grupa, svārki, bikses un mēteļi no tekstilizstrādājumiem un trikotāžas audumiem
Stāsts: kompānija tika nodibināta 1993.gadā.
Izmēri: tiek piedāvāts apģērbs līdz pat 60. izmēram.
Kvalitāte: apģērbu ražošanā uzņēmums izmanto tikai augstas klases dabīgos audumus un materiālus, kā arī augstas klases mākslīgos (viskoze) un sintētiskos materiālus. Tie ir pārsvarā jauno tehnoloģiju, modernu krāsu un zīmējumu materiāli. Produkcijai raksturīga lieliska vīļu un detaļu apstrādes meistarība, precīzas piegrieznes un interesanti mūsdienīgi modeļi. Cenu līmenis – vidējs.

Lasiet vēl: MONA LISA

Jupiter

Jupiter – vācu vīriešu apģērba ražotājs, kurš pieder lielākajam vācu koncernam Ahlers Group līdzās tādiem zīmoliem kā Otto Kern, Pionier, Gin Tonic, Pioneer, Baldessarini, Pierre Cardin и др.
Jupiter zīmols ir viens no koncerna Ahlers Group pārdošanas līderiem. Jupiter zīmola kolekcijas tiek īpaši radītas dinamiskajiem biznesa paaudzes pārstāvjiem. Šo apģērbu izvēlas mūsdienīgs, racionāls vīrietis, kurš galvenokārt pievērš uzmanību cenas un kvalitātes samēram. Jupiter piedāvā dažādus vīriešu apģērbus vidējā cenu segmentā: klasiskie kostīmi, ļoti funkcionālas virsdrēbes, kreklus, sporta apģērbu.
Jupiter zīmola apģērbus ir ļoti iecienījuši lielo izmēru pircēji. Kostīmu un vējjaku kolekcijas tiek ražotas četrās izmēru grupās (sk. zemāk). Šie apģērbi lieliski pieguļa augumam. Lielo izmēru apģērbiem tiek izvēlēti audumi, kuri nodrošina papildus komfortu valkājot tos, kā arī šie apģērbi ļoti ilgi kalpo: augstvērtīgā vilna un kokvilna, augsto tehnoloģiju sintētiskie materiāli. Nopērkot Jupiter zīmola apģērbu kaut reizi, Jūs noteikti novērtēsiet šī apģērba augsto kvalitāti un funkcionalitāti, kas liks Jums atgriezties pie šī zīmola precēm atkal un atkal.
Jupiter zīmola klasisko un ikdienas kreklu ražošanā tiek izmantotas Non-Iron (vācu val. bugel-frei) tehnoloģijas – tāpēc šos kreklus nav jāgludina. Kad pircējs mazgā kreklu un žāvē to veļas mašīnā (vēlams, izmantojot nelielu tvaika daudzumu un neatstāt kreklu žāvētājā uz ilgu laiku), bet pēc tam pakar to uz pakaramā, krekls ir derīgs valkāšanai bez gludināšanas. Vēl jo vairāk, šo kreklu drīkst nodot ķīmiskā tīrītavā, tikai to nedrīkst stērķelēt, jo tas nav nepieciešams tādēļ, ka krekls lieliski izskatīsies arī bez stērķelēšanas.
Vēl viena svarīga Non-Iron tehnoloģijas krekla priekšrocība – tas izskatās svaigs un izgludināts visas dienas garumā. Pircējs šajā kreklā izskatīsies tik pat labi kā no rīta, ejot uz darbu, kā arī vakarā, atgriežoties no darba. Šis apstāklis ir ļoti svarīgs klientiem, kuri ceļo, jo krekls izskatīsies kārtīgi izgludināts un svaigs arī pēc ilgas braukšanas ar mašīnu vai lidošanas lidmašīnā.
Izmēri: pircējiem tiek piedāvāti krekli līdz pat 82. izmēram gan standarta proporciju figūrām, gan drukniem vīriešiem, gan arī gara auguma un slaidiem klientiem augumā līdz 2 m un 10 cm un vīriešiem ar platu vidukli līdz pat 1 m 70 cm. Krekli tiek ražoti līdz 57/58. izmēram (kakla apkārtmērs), ieskaitot ar ekstra garām piedurknēm – 69 un 72 cm.
Stāsts: Ahlers Group ir ražotājuzņēmums, kuram pieder tirdzniecības zīme Jupiter, pastāv jau kopš 1919. gada.
Kvalitāte: galvenais preču zīmes Jupiter konkurētspējas noslēpums – augstas kvalitātes un pievilcīgas cenas savienojums.

Lasiet vēl: Jupiter

Cabano

Cabano Worldwide Fashion – tas ir neliels, bet ambiciozs vācu uzņēmums. Produkcijas sortimentā ietilpst pilna Casual stila (ikdienas pilsētas stils) apģērbu līnija: bikses, žaketes, krekli, trikotāžas izstrādājumi un vējjakas, tai skaitā arī ādas jakas. 35% uzņēmuma produkcijas tiek eksportēts.
Stāsts: uzņēmums strādā Eiropas tirgū kopš 2003. gada
Izmēri: tiek piedāvāti apģērbi pat līdz 72. izmēram
Kvalitāte: uzņēmums uz licences pamata izmanto Sympatex tehnoloģijas, kas nodrošina lielāku funkcionalitāti un kvalitāti, kā arī padara šos apģērbus daudz pievilcīgākus klientiem. Galvenais Cabano preču zīmes konkurētspējas noslēpums – augstas kvalitātes, enerģiskas visu iespējamo „know-how” jaunumu pielietošanas un pievilcīgas cenas savienojums.

Lasiet vēl: Cabano
Lasiet vēl: Sympatex

Pierre Cardin

Pierre Cardin – tā ir preču zīme, kura personificē šiku un eleganci. Pjēra Kardēna vārds ir plaši pazīstams visā pasaulē jau vairāk nekā 50 gadus. Šodien ir 900 licences, kuras dod tiesības strādāt ar preču zīmi Pierre Cardin. Šie uzņēmumi atrodas 140 pasaules valstīs visās mūsu planētas daļās, padarot šo preču zīmi par vienu no pazīstamākajām un veiksmīgākajām visā pasaulē.
Ražotājuzņēmums Ahlers Group 1992. gadā iegādājās tiesības uz vīriešu apģērbu ražošanu ar preču zīmi Pierre Cardin un šodien tas ir lielākais šīs Eiropā tik ļoti slavenās preču zīmes licenziāts.

Lasiet vēl: Pierre Cardin

Pionier sportive

Pionier sportive – vācu līderis Casual stila (ikdienas pilsētas stils) bikšu ražošanas jomā.
Zīmols Pionier sportive pieder lielākajam koncernam AHLERS GROUP, kurš ir arī tādu zīmolu kā Otto Kern, Jupiter, Gin Tonic, Pioneer, Baldessarini, Pierre Cardin ražotājs.
Uzņēmums piedāvā bikses četrās izmēru grupās (sk. zemāk), pateicoties kam, bikses lieliski pieguļ augumam.
Uzņēmuma dizaineri savās kolekcijās izmanto dažus pamatmodeļus, kuri ideāli pieguļ dažādiem figūru tipiem. Tieši tāpēc Pioneer sportive bikses ideāli piemērotas korpulentiem vīriešiem, kuri nēsā lielu izmēru apģērbu. Pioneer sportive kolekcijās atrodami gan klasiski džinsu modeļi, gan arī daudz ērtākas bikses – slaksi (platas, brīva piegriezuma bikses). Klientu ērtībai uzņēmums piedāvā KONVEX modeļus, kuri lieliski piestāv „alus vēderiņiem”.
Pioneer sportive zīmols ir viens no labākajiem bikšu ražotājiem, kas kalpo kā lielisks galvenās virsdrēbju un žakešu kolekcijas papildinājums, kura jau ir iecienījuši pircēji dažādās pasaules malās.
Izmēri: tiek piedāvāti apģērbi līdz 76. izmēram gan standarta figūrām, gan drukniem vīriešiem, gan arī gara auguma un slaidiem klientiem līdz pat 2 m 10 cm un vīriešiem ar lielu vidukļa apkārtmēru līdz pat 1 m 70 cm.
Stāsts: ražotājuzņēmums Ahlers Group, kuram pieder preču zīme Pionier sportive, pastāv jau kopš 1919. gada.
Kvalitāte: uzņēmums savu kolekciju ražošanai izmanto tikai augstas kvalitātes un inovatīvus materiālus – audumus tensela (tencel) ar keramikas sistēmu, uzlabotu kokvilnu – to ir ērti nēsāt un tai piemīt augsta nodilumizturība.

Lasiet vēl: Pionier sportive

Ceceba

Vācu tirdzniecības zīmes Ceceba produkcija – tā ir augstas kvalitātes apakšveļa un pidžamas vīriešiem.
Stāsts: uzņēmums dibināts 1893. gadā.
Izmēri: tiek piedāvātas pidžamas līdz pat 80. izmēram, apakšveļa – līdz 18. izmēram.
Kvalitāte: visa Ceceba preču zīmes produkcija atbilst Eko-Teks 100 standartam.

Lasiet vēl: Ceceba
Lasiet vēl: Oeko-Tex

Elemar

Elemar preču zīme – tā ir ļoti plaša sieviešu peldkostīmu, vīriešu peldbikšu un pludmales aksesuāru kolekcija.
Par galveno preču zīmes priekšrocību tiek uzskatīta augstā peldkostīmu kvalitāte par ļoti demokrātiskām cenām. Otra preču zīmes priekšrocība – ļoti plašais sortiments, kurā ir preces pat līdz 10XL izmēram.
Elemar zīmols nav plaši pazīstams visā pasaulē, taču uzņēmuma produkcijai piemīt ļoti daudz neapstrīdamu priekšrocību komforta, funkcionalitātes, mūsdienīgu ātri žūstošu materiālu, modeļu un krāsas izvēles ziņā. Pašlaik koncerns ieņem stabilu vietu Eiropas tirgū. Talantīgu dizaineru grupa gatavo jaunas kolekcijas, kurās tiek ieguldīta vecāko paaudžu pieredze savienojumā ar pārdrošiem jauno speciālistu atklājumiem.

Lasiet vēl: Elemar

Biggi-M

Biggi M – modernas sieviešu trikotāžas ražotājs no Vācijas. Biggi M zīmola kolekcijas iekļauj sevī topus, tunikas, kleitas, sporta kostīmus un t.t.
Kvalitāte un izmēri: tiek piedāvāti kvalitatīvi un mūsdienīgi apģērbi līdz pat 60. izmēram.

Lasiet vēl: Biggi-M

CHALOU

Chalou – vadošais lielu izmēra sieviešu apģērbu vācu ražotājs. Populārs Vācijas brends Chalou ir atzīta autoritāte ne tikai Eiropā, bet arī ASV.
Chalou zīmola kolekcijas iekļauj sevī bikses, svārkus, blūzes, žaketes, kleitas, virsjakas un t.t.. Produkcija atšķiras ar brīvam un ērtam sieviešu apģērba dizaina līnijām. Ražošanā izmanto augstākas tehnoloģijas, modernas krāsu gammas, kvalitatīvus materiālus.
Kolekciju daudzveidība atļauj kombinēt dažādus ansambļus, pieskaņojot tos gan atpūtai, gan darbam, gan izklaidei, gan romantiskam vakaram.
Kvalitāte: pārsvarā tiek izmantoti naturāli audumi. Speciāli izgatavotie pēc firmas Chalou pasūtījuma sintētiskie audumi tiek pielietoti svētku modeļiem.
Izmēri: tiek piedāvāti apģērbi līdz pat 60. izmēram.

Lasiet vēl: CHALOU

Gerke my pants

Ražotājs no Vācijas Gerke, izgatavo sieviešu bikses, kā klasiskas, tā arī „casual” stilā, ievēro visu stilu specifiku un sieviešu formu dažādību. Sortimentā organiski iekļaujas džinsu līnija.
Kvalitāte: bikšu ražošanā uzņēmums izmanto tikai ekoloģiski tīrus un mūsdienīgus audumus.
Izmēri: tiek piedāvāti apģērbi līdz 54. izmēram.

Lasiet vēl: Gerke my pants